Co mogą oznaczać takie wyniki przeciwciał?

Dzień dobry, Zrobiłam ostatnio badanie krwi na przeciwciała anty-TPo. wynik wyszedł 122,1 IU/ml. W zakresie jest taki zapis: <34,0 Kobiety w ciąży: <64,0 I trymestr <51,0 II trymestr <123,0 III trymestr Co mogą oznaczać te wyniki?

Szanowna Pani to są normy do których należy się odnieść jeśli kobieta jest w ciąży. Jezeli nie jest Pani w ciąży to poziom przeciwciał jest wyjątkowo wysoki i może wskazywać na autoimmunologiczne zapalenie tarczycy