Co mogą oznaczać upławy z krwią przed okresem?

Za 5 dni mam dostać okres od 3 dni mam jakieś upławy z krwią było tego mało teraz zauważam że jest więcej to oczywiście nie jest okres... 4 dni temu doszło do zbliżenia ale nie do współżycia ani wytrysku jedynie co to palcówka proszę o pomoc

Lek. Wojciech Zygmunt

Może to być wynikiem urazu śluzówki lub zapalenia dróg rodnych. Warto udać się na wizytę u ginekologa, która wszystko wyjaśni. Pozdrawiam i życzę zdrowia.