Co mogą oznaczać zawroty głowy i chwilowa utrata świadomości?

Witam. Od ponad tygodnia mam bardzo często (kilkanascie )razy dziennie uczucie jakbym była na "fazie". Wrażenie jakbym na ułamek sekundy traciła świadomość i lekkie kręcenie w głowie czasem mocniejsze tak ze musze stanąć bo mam wrażenie ze się przewrócę.trwa to doslownie sekundę. Nie zauważyłam żeby działo się to w jakimś konkretnym momencie . Co moze sie dziać? Jestem aktualnie za granicą. Nie mam aktualnie mozliwości wykonana nawet podstawowych badań.Dodam że mam 29 lat . W ciąży nie jestem . Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne