Co mogą oznaczać zawroty głowy u 38-latki?

dzien dobry..od 2 tygodni mam problemy z silnymi zawrotami głowy,czułam że moje ciało samo wiruje do tego powraca szum w lewym uchu..mam problemy z widzeniem tzn z ostrością obrazu,,dostawałam Betaserc,Flunarizinum wzf ale nie widzę efektu,,3 lata temu przeszłam opearcje kregosłupa szyjnego c5-c6 mam wstawiony implant..czuję jakby moje ciało wirowało ..miałam badanie słuchu błędnika i badania wyszły w normie..neurolog jedynie leki mi przepisał..proszę o pomoc co może być przyczyną..lub jakie badanie mogę zrobić aby wykryc przyczyne? ;( dodam że mam 38 lat i chce wrócić do pracy ale na chwilę obacną nie dam rady..serdecznie pozdrawiam..

Do rozważenia badanie MR głowy, badanie duplex tętnic szyjnych i kręgowych z testem skrętów głowy. Dodatkowo badanie elektronystagmograficzne (ENG) w celu wykluczenia patologii błędnika. Pozdrawiam