Co mogą znaczyć bóle całej klatki piersiowej?

23 czerwca w dniu zakończenia roku szkolnego gdy czekalem na odbior świadectwa poczułem coś jakby cisnęło mi klatkę piersiową, od tamtej pory posiadam bóle na całej klatce piersiowej czy to kłucie, ucisk, pieczenie ale to odczuwam. Czy może to grozić zdrowiu ?

Lek. Paweł Szadkowski

Z podanymi objawami warto udać się do lekarza pierwszego kontaktu, aby Pana zbadał i zlecił podstawowe badania laboratoryjne, ekg. Mogą to być tzw. nerwobóle, ale też zaburzenia rytmu serca, refluks przełykowy.