Co mogą znaczyć moje napady płaczu?

Witam od około 2 tygodni mam napady płaczu, ciagle chce mi się plakac i się podtrzymuje, każda możliwa błachostka potrafi mnie zdenerwować i zepsuć już cały dzień. Ciagle przez to kłócę się. Chłopakiem bo wyszukuje u niego każdego problemu gdzie ciagle jestem dobita. Co może być problemem takiego stanu? Dodam ze mam wakacje siedzę w domu i również wychodzę ze znajomymi ale nie potrafię być szczęśliwa, ciagle nawet czuje ze mój chłopak mnie nie kocha mimo ze w głębi wiem ze kocha ale ciagle ubzduruje w głowie sobie pewne rzeczy

Dzień dobry,
Doradzałabym wizytę konsultacyjną u psychiatry, gdyż mogą to być początki depresji. Jeśli w Pani życiu obecnie nie dzieje się nic niedobrego to jest taka możliwość, że w nieświadomej sferze Pani psychiki rozgrywa coś czego nie jest Pani świadoma a co na poziomie świadomym daje objawy. W tym miejscu można podać przykłady np. przeżywanie konfliktu wewnętrznego; kryzys psychiczny; kryzys związany z niemożnością osiągnięcia zadania rozwojowego; przeżywanie utraty, żałoby po czymś; przeżywanie negatywnych emocji jak np. nieuświadamiane poczucie winy itp. Dobrym pomysłem mogłaby być także konsultacja z psychologiem psychoterapeutą, gdyż być może praca terapeutyczna umożliwiłaby dotarcie do źródeł problemu. Z pewnością jeśli objawy nie miną to warto zdecydować się na konsultację ze specjalistą.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psycholog-kulczycka.pl/