Co mogą znaczyć problemy z oddychaniem?

Dzien dobry Mam na imię Paweł mam 24 lata mam taki problem ponieważ od 7 misiecy coś mi się dzieje mianowicie ciężko mi się oddycha tutaj w okolicy przepony teraz to troszkę ustąpiło bo wcześniej miałem to co dzienie :( a teraz tak co 2-3 tyg mam tez nudności ze wymiotować mi się ale to tylko co jakiś czas miałem robione badania takie jak ( USG jamy brzusznej ,EKG ,prześwietlenie Klatki piersiowej ) i nic nie wykazało miałem także trudne dzieciństwo jak byłem mały awantury itd.

Lek. Tomasz Budlewski

jeżeli zostały wykluczone przyczyny somatyczne to warto byłoby udać się do psychologa lub psychiatry