Co mogę robić, żeby rano podnieść ciśnienie?

Jestem niskociśnieniowcem, przeważnie około 90 na 60. Co mogę robić żeby rano podnieść ciśnienie i łatwiej rozpoczynać dzień

Jeśli pani ktoś odpowie na to pytanie to proszę koniecznie podzielić się ta wiadomością ze światem. Sam chętnie skorzystam ;) Poważnie to nie ma żadnego dobrego sposobu. Gimnastyka, seks, kawa, ewentualnie kłótnia z teściowa podniesie ciśnienie na pewno.