Co mogło oznaczać plamienie z dróg rodnych?

Wczoraj wieczorem miałam plamienie z dróg rodnych. Myślałam, że to jednorazowy incydent. Jednak się myliłam. Dzisiaj się to powtórzyło. Chciałam zaznaczyć, że jestem 1,5 tyg po okresie, a do następnego zostało mi 13 dni. Czy mam się czegoś obawiać?

Szanowna Pani, w tym wieku zdarzają się nieprawidłowe krwawienia, jeśli będą nawracać to proszę udać się do ginekologa