Co mogło spowodować to z drętwienie lewej strony ciała?

Witam serdecznie trzytygodnie temu traflam do szpitala z powodu drętwienie lewej strony (ręka, pierś i noga) na drugi dzień zdrętwiał mi policzek i ucho po prawej stronie. Tomograf wyszedł ok. Doszły do tego ból karku i pleców w odcinku piersiowym i szyjnym. Wczoraj idąc na spacer z każdym krokiem ból karku się nasilał co to może być? Jestem załamana

Witam! Opis zbyt lakoniczny, nie można wykluczyć zaburzeń nerwicowych, z którymi mogą przemawiać zmiany lokalizacji dolegliwości i prawidłowe badania pracowniane. Wymaga to dalszej diagnostyki. Powodzenia W. Łuczkowski.