Co mówi mój wynik RM?
Witam. Proszę o pomoc. Wynik RM. Nieco zmniejszona powietrzność piramid kości skroniowych obustronnie jak w przypadku niewielkich zmian zapalnych lub pozapalnych. Ognisk nieprawidłowego gromadzenia kontrastu nie stwierdza sie

MĘŻCZYZNA, 39 LAT ponad rok temu
Przyczyny autyzmu
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są jego przyczyny.
Witam! Powietrzność niektórych kości czaszki świadczy m.in. o zdrowiu, czyli braku zmian zapalnych, lecz także jest modyfikowana osobniczo: w fazie zdrowia, mogą być różnice. Aby coś więcej powiedzieć, trzeba znać stan kliniczny i historię choroby. Pozdrawiam W. Łuczkowski.