Co mówi taki rezonans głowy?

W badaniu uwidoczniono w obrębie istoty białej półkul mózgu ogniska demielinizacji o przekroju do 5mm Zaznaczony zanik robaka móżdżku. Częściowa sklerotyzacja piramid kości skroniowych. Można prosić o wyjaśnienie. Badaniy to mężczyzna 58 lat badanie rezonansu glowy

Jakie dolegliwości, jakie niepokojące objawy, inne schorzenia ???
Pozdrawiam i zapraszam