Co może być powodem pojawienia się guza w okolicach przepony?

Witan serdecznie. Od jakiegoś czasu mam problem z poprzecznym guzem pod klatka piersiowa który ciągnie się od lewej strony aż po prawo. Guz ten rosnie w miare szybko. Okolica przepony. Co może być powodem?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna jest jak najszybsza wizyta u lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie mozna coś więcej powiedzieć.