Co może być przyczyną bólu w pachwinach?

Urodziłam naturalnie w ciągu 5 lat 3 synów. Między drugim a trzecim synem jest 16 mc różnicy. Po pierwszej ciąży zaczęłam mieć problemy z kręgosłupem w odcinku lędźwiwoym- stwirrxolna skolioza i czekam na rezonans. Najbardziej niepokoją mnie jednak biodra i pachwiny, to zaczęło się w połowie 2 ciazy i trwa do dziś. Jestem już prawie rok po ostatnim porodzie. Biodra bola mnie jak na nich leżę a pachwiny przy ruchach nogami na boki oraz stałe po wysiłku, czasami ból przechodzi ból az do kościł łonowej. Zdjecie RTG nie wykazało zmian w biodrach. Co może być przyczyną bólu w pachwinach? Jestem po serii zabiegów na biodra.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna dalsza diagnostyka jeśli biodra w rtg nie. maja zmian to wskazana ocena stawów krzyżowo biodrowych