Co może być przyczyną drgającej powieki poza niedoborami magnezu?

Mam problem z drgającą powieką, charakterystyczny objaw niedoboru magnezu. Przyjmuję jednak suplement przepisany przez lekarza (dawka 400 mg magnezu) i mimo tego, że kończę już 2 opakowanie (leci 3 miesiąc suplementacji) objaw nie ustępuje. Co może być przyczyną drgającej powieki poza niedoborami magnezu? Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Przyczyn może być wiele. Warto więc skontaktować się z neurologiem, gdyż właśnie przyczyna neurologiczna jest to najbardziej prawdopodobną.