Co może oznaczać ból głowy i wyciekający płyn po usunięciu oponiaka?

Witam, moja tesciowa jest dwa miesiace po usunieciu oponiaka I stopni. Operacja odbyla sie bez komplikacji jednak po operacji zbieral sie plyn miala przez kilka dni zalozony dren po czym zostala wypisana do domu. Ale caly czas ma bole głowy i od kilku dni z jednego miejsca w nocy wycieka jej jakis płyn. Czy to normalne? Czy powinna zgłosić sie do lekarza. Dzwonilismy do lekarza prowadzacego ale generalnie nic nam nie powiedzial.

Konieczna dalsza kontrola u Neurologa i Neurochirurga; M Ważny PACJENT i objawy, wywiad! Czy duże problemy z pamięcią, zawroty ?
Jakie objawy niepokojące? Inne schorzenia ?? ; Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, ocena stanu ogólnego, kręgosłupa, innych obciążeń Ważny stan ogólny, tryb życia, rodzaj pracy, nastrój
Pozdrawiam i zapraszam