Co może oznaczać ból lewej piersi u 27-latki?
Mam 27 lat, od kilku dni odczuwam ból lewej piersi, nie jest on bardzo silny, ale jednak jest, nasila się podczas dotyku, ucisku, leżenia na brzuchu. Czy powinnam udać się z tym problemem do lekarza POZ czy od razu ginekologa? A może najpierw zrobić USG albo jakieś inne badania? Jestem bardzo zaniepokojona.

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Sugeruję zgłosić się do swojego ginekologa, który Panią zbada i zdecyduje o odpowiednim postępowaniu, w razie potrzeby skieruje Panią na badania. Pozdrawiam!