Co może oznaczać ból nadgarstka podczas opierania się?
Ból nadgarstka przy opieraniu się, w stanie spoczynku, bez wysiłku po złamamiu kości łódeczkowatej , prześwietlenie i usg nagdarstka nic nie wykazało , cieśń nadgarstka wykluczona. Czym może być on spowodowany?

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Przetrwały ból może być spowodowany wcześniejszym urazem. Sugeruję wizytę u fizjoterapeuty, który oceni możliwości terapeutyczne u Pani. Pozdrawiam!