Co może oznaczać ból pośladków przy przeziębieniu?

Witam.Jestem lekko przeziębiona od wczoraj.Dzis w pracy od godziny 15 utrzymuje się duży ból nóg pośladków i stóp a ciało jest od brzucha w dół czerwone i bardzo ciepłe i czuje jak rozpala mnie od środka nawet nie mogę ustać na nogach i bardzo Źle się czuję co to może oznaczać?

Lek. Wojciech Zygmunt

Być może jest to początek Róży - choroby o etiologii paciorkowcowej. Zwykle towarzyszy jej wysoka gorączka, osiągająca 40 stopni Celcjusza. Polecam szybko udać się do lekarza pierwszego kontaktu, w celu dokładnej diagnostyki i przepisania antybiotyku. Pozdrawiam i życzę zdrowia.