Co może oznaczać ból żołądka po tych tabletkach?

Witam. Od jakiegoś czasu z mężem staramy się o dziecko, niestety nie jest to możliwe drogą naturalna tylko zapłodnienie in vitro. Lekarz prowadzący kazał jeść tabletki: regulon raz dziennie i dhea eliot 2 razy dziennie. Od czasu brania tabletek zaczął boleć mnie żołądek i od czasu do czasu czuje kłucie po lewej stronie ciała. Co to może być?? Żołądek nasila swój ból gdy jestem po posiłku.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Mogą to być efekty uboczne zażywania tych leków. Jeśli te objawy bardzo Panią niepokoją, bądź utrudniają funkcjonowanie, proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym.