Co może oznaczać bolący guz pod prawą piersią?

Witam około 3 lata temu miałam ropien lewej piersi posiew nie wykazał niczego złego ale przez ten czas czuje czasem ból i robi się taka kropeczka jakby znów miała się zbierać ropa.lecz od 4 dni wyskoczył mi guz pod prawa piersiak boli i nazywa co to może być? Dodam że w rodzinie jest ktoś kto ma raka piersi .

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.