Co może oznaczać długotrwały ból głowy?

Witam mam 20 lat bol glowy codziennie rano wieczorem od 2 lat przy tym bardzo sucho w ustach, bralam przez 1 rok lek na deprasje glowa nie bolala teraz juz nie dziala glowa boli a lekarze nic now robia dostalam lek na migrene ktory tez nie pomaga

Lek. Paweł Szadkowski

Konieczne jest poszerzenie wywiadu odnośnie do pani dolegliwości oraz dokładna analiza już stosowanego leczenia. Pani leczeniem i ew. diagnostyką powinien się zająć lekarz neurolog.