Co może oznaczać drganie mięśni w nogach?

Drganie w nogach.Od pewnego czasu czuje drgania w nogach kiedy siedzę w miejscu lub leżę wyciszona.Dziwne uczucie.Czesto mam tez uczucie ciężkich nóg,a także ból.Zastanawiaja mnie te drgania,co to takiego?

Na początku (patrzac na Pani wiek) zastanowiłbym sie nad niedoborem minerałow - a dokładnie Magnezu
Prosze spróbowac uzupelnic swoja diete (suplementowac) w wieksze ilosci Magnezu
a zarazem sprobowac odrzucic - jezeli Pani pije kawe, energetyki.
W przypadku nieustepowania dolegliwosci - zachecam do wizyty np. u neurologa w celu poszerzenia diagnostyki: badanie fizykalne + badania dodatkowe
Powodzenia