Co może oznaczać kołatanie serca i natrętne myśli?

Witam dwa tygodnie temu przed zaśnięciem dostałem nagłego kołatania serca.W ten sam dzień byłem u lekarza zrobiono mi ekg wyszlo wzorowe.Lekarz przepisal mi magnez i wysłał do domu.Co jakiś czas mam dziwne prądy w klatce piersiowej z lewej strony-nerwobóle,mrowienie dochodzi nieraz do końca stopy prawej lub lewej.Kołatanie miałem tylko ten jeden raz i więcej się nie powtorzylo.Uczucie ciężkiej głowy jakbym był podpity,wrażenie przerwy w pracy serca chociaż mama przylozyla mi rękę na sercu i powiedziała że bije równo bez żadnych przerw,natrętne myśli,szybkie meczenie się.Dodam do tego że zacząłem biegać i jest trochę lepiej.Pozdrawiam serdecznie.

Lek. Wojciech Zygmunt

Opisane przez pana objawy sugerują bardziej tło psychogenne zaburzeń. Polecam skonsultowanie się z psychiatrą, ale warto w celu wykluczenia okresowych zaburzeń rytmu serca wykonać holterowskie badanie EKG (tj. 24-godzinny zapis EKG). Pozdrawiam i życzę zdrowia.