Co może oznaczać osłabienie i bóle głowy?

Mam bardzo dużo objawów zarażonego czymś organizmu: -problemy skórne (dłonie, stopy) -słabnący wzrok, światłowstręt -zakażenie narządu moczowo-płciowego -łysienie na całym ciele, ale przede wszystkim włosy, które były bardzo gęste -bół głowy (bardziej obręb tyłu głowy) -łuszczace sie włosy -nerwowość i otępienie -od niedawna problemy z jedzeniem (uczucie nie przyjemne po jedzeniu, jakby zgaga) -wszystkie zeby mam w porzadku, a utrzymuje sie nieprzyjemny zapach z ust krwawiące dziąsła -cały czas mam jakby flegmę w przełyku i co chwile muszę ją wypluwać Objawów może być więcej tylko o nich nie mam do konca pojecia. Nie mogę się uporać z tym problemem w organizmie od kilku lat. Co chwile robiłem badania, ale nadal nie wiem co mi jest. Jestem bardzo osłabiony, mam fobie i nie mam nastroju. A ogólnie zawsze byłem zywy, uprawiałem sport i bylem w centrum uwagi. Bardzo proszę o wskazanie jakie mam robic badania i co mi moze dolegac. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.