Co może oznaczac taka zmiana w okolicach odbytu pod moszną?

Ostatnio przy rozciąganiu na siłowni i skłonach poczułem jakiś pęcherzyk powietrza w brzuchu, który wydał dziwne uczucie. Dzień później w okolicach odbytu pod moszną pojawiło się zgrubienie na wysokość pół centymentra o szerokości 2cm. Zmiana skórna trzeciego dnia zaczęła krwawić. Piecze przy oddawaniu stolca i lekko boli, a także poczucie dyskomfortu towarzyszy przy siedzeniu. Zmiana z początku była cienka, teraz przyjęła bardziej okrągły charakter. Krew jest koloru ciemno różowego. Co to może byc i jak sie tego szybko pozbyć? Czy to niebezpieczne?

Szanowny Panie, bez badania nie jestem w stanie określić czym jest zmiana, proszę udać się do lekarza rodzinnego lub proktologa