Co może oznaczać uczucie swędzenia przy brwiach, uszach i nosie?

Witam Nie wiem czy to problem czy nie problem.. Ale od jakiegos czasu swedzi mnie przy brwiach,w uszach(srodku), i czasem przy nosie i jak sie zaczynaja wlosy od czola no i czasem we wlosach.. Jak drapie to jest czerwone i sa jakies suchosci naskorka.. Ogolnie mam czucie swedzenia.. Co to moze byc? Jak umyje pokremuje nie swedzi tak bardzo.. Aaa i czuje jak zamykam oczy tak jakbym dopiero wstal.. Prosze o odpowiedz.

Szanowny Panie, być może to podrażnienie skóry wynikające z nadmiernego wysuszenia. Systematyczne nawilżanie powinno pomóc