Co może oznaczać wydłużanie się cykli?

Witam :) miałam 28-dniowe cykle, jednak od lipca-sierpnia co miesiąc są coraz dłuższe (33, 37, 36, 41), przy czym okres trwał ok. 6 dni. 2 ostatnie miesiące dość obfite. Dzisiaj 47 dzień cyklu (pierwszy dzień ostatniej miesiączki - 4.12., a dziś jest 20.01) Ok. 40 dnia cyklu bolały mnie naprzemiennie jajniki, jak przed okresem. Od dwóch dni mam brązowy śluz. Zrobiłam Beta-hCG, wykluczył ciążę. Pod koniec sierpnia, ginekolog zauważył, że mam na prawym jajniku liczne pęcherzyki. Do ginekologa jestem zapisana za 3 tyg. Od 2-3 dni jestem przeziębiona. Chciałabym się dowiedzieć czym mogły być spowodowane tak wydłużające się cykle? Czy przyśpieszyć wizytę? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze Wskazana jest szybsza wizyta u ginekologa i myśle ze diagnostyka hormonalna jeśli wykluczono ciąże