Co może powodować ból i ucisk w oczodołach?

Co może powodować bol i ucisk oczodolow/wewnątrz oka tak jakby? Dodam ze mam stwierdzona tachykardie napdowa i mam zabieg ablacji za dwa tygodnie. Byłam już u 5 okulistów jaskra wykluczona dno oka w porządku tk głowy w normie eeg w normie badanie dopplerowskie tez. Jestem osoba nerwowa i chyba za dużo czytam o chorobach w internecie, boje się sm

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza neurologa jeżeli cokolwiek zaniepokoi lekarza to rozszerzy diagnostykę.