Co może znaczyć moje samopoczucie?

Witam mam 22 lata b od 13 sierpnia 2019 rano odczuwam nudności i zle samopoczucie Do tego czuje że nie jestem sobą tak jakbym stracił panowanie na sobą ale nie do końca nie cieszą już mnie te rzeczy które wcześniej mnie cieszyły , tylko stan poprawia się wieczorem ale rano znów się pojawia raz mocniej raz słabiej dodam że ostatnio zadrapała mnie wiewiórka ( strach przed wscieklizna ) byłem z tym u kilku lekarzy leczy każdy mi powtarza bym się nie przejmował a ja nie potrafię cały czas o tym myślę i do tego jeszcze te objawy w wynikach moczu i krwi mam podwyższona amylaze w moczu 733 w krwi 136 co się ze mną dzieje?

Witam Pana
Gratuluje Panu dbałości o swoje zdrowie ale szkoda się zamartwiać na zapas. Proponuje aby Pan poszedł do psychologa lub psychoterapeuty i opowiedzieć o swoich wątpliwościach. Może Pan tez poprosić o zastrzyk przeciwko tężcowi. I rzeczywiście nie trzeba się zamartwiać , jest Pan bardzo młodym człowiekiem. Proszę się cieszyć życiem - biegać spacerować, jeździć na rowerze, spotykać się ze znajomymi, pójść na kurs tańca, Jest wiele możliwości które pozwolą na smakowanie życia i czerpania z niego radości i przyjemności. Jak najczęściej przebywać na świeżym powietrzu, jeść dużo warzyw i owoców. pozdrawiam i życzę powodzenia.