Co może znaczyć to swędzenie ciała nocą?

Witam, mam 19 lat a od 2 lat strasznie swedzi mnie ciało. Zazwyczaj dzieje się to nocami kiedy próbuje zasnąć. Największą potrzebę drapania mam na nogach i na całym brzuchu, przez co mam lekkie blizny. Ulgę daje mi tylko bardzo gorący prysznic, ale w prysznicu ciężko zasnąć. Nie wiem już co robić. Byłam u wielu lekarzy i każdy z nich przepisywał mi inne maście, które defakto nie działały a kosztowały krocie.

Dzień dobry Pani,

rekomenduje udać się na wizytę do lekarza specjalisty np dermatologa, aby mógł wykonać odpowiednie badania Pani skóry.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz