Co może znaczyć wyczuwalny guzek w prawej piersi?

Mam 26 lat, wyczuwam guzka w prawej piersi, robiłam USG z którego wyszło ze jest to guzek o wymiarze 17x6mm przy sutku. Innych objawów nie mam tylko ten guzek, pojawia się też ból w tej piersi. Co to może być, teraz będę się rejestrować na dalsze badania. Jestem po urodzeniu dwójki dzieci jeśli to ma związek.

witam szkoda że radiolog nie określił guzka w skali BIRADS, myślę że dobrze by było wykonać biopsję zmiany aby się dowiedzieć czym jest