Co można wyczytać z mojego tk zatok?

Witam w związku z nawracajacym obrzękiem oczu i nosa miałam wykonane tk zatok. Proszę o interpretację wyniku i czy jest on przyczyną moich problemów z oczami i zatkanego nosa. Prawie całkowita bezpowietrzność zatok czołowych. Okrężne przyścienne zgrubienia śluzówki w zatokach szczekowych do gr.8 mm w zatoce lewej oraz niewielkie w zatoce klubowej. Bezpowietrzność większość komórek sitowia. Kompleksy ujsciowo-przewodowe obustronnie niedrożne.

Ważny PACJENT i pełny wywiad, objawy, dolegliwości i wyniki badań Opis TK zatok ; Laryngolog !!!

Przebyte zmiany zapalne w zatokach , do interpretacji klinicznej

Trudno powiedzieć bez badania Pacjenta Konflikt naczyniowo-nerwowy jest bardzo czesto opisywany w MRI, ale istnieje u Pani od lat a zaburzenia równowagi niedawno Zapraszam na pełną konsultację; wywiad, badanie, analiza wyników

Ważne także inne schorzenia, problemy, emocje, tryb życia; pracy, stresy, sen Ważne zażywane leki, dieta; regularne płyny , unikanie cukrów, Bardzo ważna forma ogólna, ćwiczenia , gimnastyka etc etc

Pozdrawiam i zapraszam