Co oznacza biegunka i wymioty podczas pobytu za granicą?
Mąż na wakacjach w Bułgarii wymiotować i miał biegunkę tam dostał krop antybiotyk i lekarz kazał po powrocie zrobić badania USG ok ale ggtp 174 po tygodniu gorączka wróciła i utrzymuje się 4 dzień zlecony kolejne badania i wyniki są takie triglicerydy 3, 11alt45hs crp 13.70 mocznik i kreatywni a w normie pytanie co to dostał antybiotyk ale nie wiadomo co mu jest

MĘŻCZYZNA, 38 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu i zapoznaniu się ze wszystkimi wynikami i danymi medycznymi będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne