Co oznacza ból i opuchlizna po usunięciu woreczka?

Witam, Tydzień temu miałam laparaskopowo usuwany wyrostek. Podczas zabiegu miałam tez pełną diagnostykę jamy brzusznej ze względu na niezidentifikowany ból. Nie była to infekcja wyrostka. Lekarze usunęli go profilaktycznie. Minął tydzień a ja wciąż mam dużą opuchliznę brzucha, siniaki i okropne bóle. Czy jest to normalne? Jeśli tak, to po jakim czasie wszystko powinno minąć? Nadmieniam, że siedzenie dluższe niż 10-20min sprawia mi ból. Dziękuję i pozdrawiam

Lek. Michał Lenard

Jeżeli objawy nie ustąpiły należy skierować się na wizytę kontrolną po zabiegu do Poradni Chirurgicznej. Pozdrawiam!