Co oznacza ból kolana podczas nacisku?

1,5 tyg temu wchodząc po schodach potknęłam się i uderzyłam nogą tuż poniżej kolana o kant schodów,1 dnia noga bolała.Później pojawił się mały siniak.Kolano nie boli podczas chodzenia i dotyku ale gdy niezbyt mocno nacisnę na kolano, np. klęk czy zaszorowanie kolanem ból jest wtedy b.silny, trudny do wytrzymania jakby od środka kolana. Dodam że 4 lata temu miałam kolano stłuczone w wypadku rower i zakrzepice żył głębokich pozniej. Czy wymaga to konsultacji lub usg czy mogę po prostu poczekać?

Lek. Tomasz Budlewski

Dla pewności proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć