Co oznacza ból nogi przy niewydolności żylnej?

Witam,pare lat temu stwierdzono u mnie w nodze lewej niewydolność żylna,do tej pory nic się nie działo,a od 3 dni boli mnie łydka,wiec zrobiłam sobie kontrolnie d-dimery,wynik 0,21 przy normie 0,50,jak mam to rozumieć?Wszystko jest Ok?Moze być inna przyczyna bólu łydki niż zakrzep?Strasznie lekarz mnie nastraszył pare lat temu i jestem wrażliwa na tym punkcie.Prosze o poradę)

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć