Co oznacza ból w dolnej części brzucha i uczucie wzdęcia?

Witam, od paru dni męczy mnie dziwny ból w dole brzucha, boję się, że mogą to być problemy ginekologiczne - ból jajnika. Męczy mnie też uczucie wzdęcia i ucisku w obszarze całego brzucha. Ostatnio miałam też opóźnioną miesiączkę oraz nietrzymanie moczu. Nie mogłam spać całą noc. Chciałam pójść wczoraj do lekarza jednakże mój lekarz wziął urlop i pocałowałam klamkę. Przeczytałam, że mam praktycznie wszystkie objawy raka jajnika, nie wiem co mam robić, czy jechać na ostry dyżur? (Mam 20 lat)

Lek. Tomasz Budlewski

Udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć