Co oznacza ból w okolicach wyrostka u osoby z depresją?

Witam. Moj problem jesy dosc skomplikowany. Lecze sie dermatologicznie, na depresje i na chroniczny bol plecow. Zazywam sertreline 100mg, oksykodon i isotretynoina. Mam zaparcia nawet do tygodnia bez wypruzniania ale na to zazywam lactulose. Nie mam wyrostka od 14 roku zycia ale bol jest bardzo podobng w tym samym miejscu. Drugi bol jest ostrzejszy. Boli w prawej scianie pochwy. Oba bole sprawiaja ze tylko i wylacznie przycisniecie dlonia i podkulenie prawej nogi pomaga. Mialam 2 usg i nic

Dzień Dobry Pani,

Może to być tzw. ból fantomowy, intensyfikowany przez znacznie obniżony u Pani nastrój.
Zachęcam jednak Panią do osobistego skonsultowania opisanych przez Panią objawów z lekarzem prowadzącym Panią, który zna Panią i Pani historię.

Z przesłaniem dla Pani tylko dobrego samopoczucia,
irena.mielnik.madej@gmail.com