Co oznacza drętwienie pachwiny po operacji?

Witam. Mam 19 lat i 2 lata temu miałam operację przepukliny pachwinowej. Od tego czasu czuję drętwienie w okolicach pachwiny. Jest to dziwne uczucie, trochę przypomina bol; przeszkadza mi, nie mogę przez nie się golić w okolicach bikini. Dlaczego tak jest i czy kiedykolwiek zniknie? Może wymaga zabiegu?

Lek. Michał Lenard

Sugeruje wizytę u lekarza pierwszego kontaktu, który Panią zbada i w razie potrzeby skieruje do specjalisty. Pozdrawiam!