Co oznacza duszący kaszel i problemy z oddychaniem po wystąpieniu wysokiej gorączki?

Z pt na sob złapała mnie spora gorączka która wyniosła 39,4°(do tego ból mięśni,ucisk w nadgarstkach,uczucie wymiotne i problem z oddychaniem).Lekarz stwierdził grypę,na dzień dzisiejszy pozostał duszący kaszel oraz ból pod prawym żebrem(bliżej mostka)który występuje podczas kaszlu i podnoszenia się z pozycji leżącej,tabletki przeciwbólowe nawet trochę nie uśmierzają bólu jak można złagodzić ten ból?

Lek. Katarzyna Szymczak

Może przyjmuje Pani zbyt małe dawki lub za słaby lek, jeśli ból będzie się utrzymywał wskazana jest kontrola u lekarza.
Pozdrawiam