Co oznacza guz torbielowaty trzustki?
Na badaniu usg zdiagnozowano guz torbielowaty trzustki o hiperechogennej ścianie że zwapnieniami, co to może oznaczać??

MĘŻCZYZNA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
92 poziom zaufania
W celu interpretacji badania należy udać się do lekarza prowadzącego. Niewykluczone że wymagane będzie poszerzenie dalszej diagnostyki. Na podstawie wyniku badania USG nie można jednoznacznie określić charakteru zmiany.