Co oznacza guz w piersi w trakcie ciąży?

Od kilku lat mam guza w piersi, niestety zbagatelizowalam sprawę i bardzo tego żałuję;( poczatkowo był nieduży, teraz zwiększył swoje rozmiary. Jest twardy, i przesuwalny. Zawsze przed zbliżającym się okresem wywoływał ból i miałam wrazenie jaby się powiększał. Obecnie jestem w 5 tygodniu ciąży, odczuwam ból częściej.ardzo się boję, czekam na umówioną wizytę, czy to może być rak?

Lek. Tomasz Budlewski

na pewno konieczna jest diagnostyka, proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. po badaniu lekarz określi diagnostykę.