Co oznacza, jeśli spóźnia mi się okres i mam bóle w podbrzuszu?

Witam ! Spóźnia mi się okres już od 7dni, ostatnio mam czasem bóle w podbrzuszu, uprawiałam z moim chłopakiem tylko petting, występuje u mnie biały śluz, uporczywy świąd nie występuje, co to może być?

Lek. Michał Lenard

Sugeruję wykonanie testu ciążowego, a w przypadku pozytywnego wyniku wykonanie badania b-HCG. Jeśli wynik będzie negatywny, należy skierować się na wizytę do ginekologa. Pozdrawiam!