Co oznacza kłucie barków i wynik badania USG?
Witam, od jakiegos czasu odczuwam klucie w barkuw badaniu usg zadnych zmian nie widac, jedynie : Ścięgno glowy dlugiej m. Dwuglowego ranienia o prawidlowej echostrukturze, czesciowe przemieszczone na guzek mniejszyk.ramiennejbz niewielka iloscia pkynu w pichewce do 1.5 mm. Czy to cos powaznego ?

MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Nie wygląda to groźnie, ale wynik powinien być oceniony przez ortopedę z uwzględnieniem badania lekarskiego. Pozdrawiam!