Co oznacza kłucie w klatce piersiowej u 50-latki?

Witam poniewaz nie mam dostepu do lekarzy prosze o porade online 2 tyg temu miałam objawy grypy leczyłam sie ogólnie dostepnymi lekami typu gripex i.t.p obecnie jestem bardzo osłabiona przy oddychaniu boli mnie w klatce piersiowej czuje kłucie w okolicach serca,kaszel suchy dzisiaj dostalam jakies wysypki na twarzy pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez badania lekarskiego nie da się postawić diagnozy, mogą to być powikłania po infekcji, jednak koniecznie trzeba wykonać chociaż ekg.