Co oznacza mrowienie ciała przy cukrzycy?

Witam, mam 49 lat i 40-to letnią cukrzycę. Przebywam w Niemczech. Tu miałam wypadek i tu byłam operowana i rehabilitowana. Niedługo minie rok od wypadku. Od początku pobytu w szpitalu skarżyłam się na nieprzyjemne mrowienie w ciele rozchodzące się od kręgosłupa. Jedyną odpowiedzią była sterta leków. Po ok pół roku, gdy zaczęłam stawać- zadałam pytanie jednemu z kolejnych lekarzy- dlaczego w każdych moich starych spodniach- jedna nogawka jest krótsza. Usłyszałam, że jedna kość jest dłuższa. Moja logika podpowiada, że to jest deformacja, która powoduje ból w kolanie, biodrze aż po kręgosłup. I zasadnicze pytanie: czy mogę mieć wstawioną endoprotezę stawu skokowego i czy istnieje opcja zrobienia czegoś z tą źle zrośniętą czy połączoną kością ? Tu oczywiście nie przedstawiają mi żadnych dla mnie satysfakcjonujących propozycji. Jedyna co chcą zrobić- to usztywnić stopę. Stopa była w stanie grożącym amputacją. Z góry dziekuję za wszelkie informacje. I nie ukrywam, że chciałabym kontynuować kurację w Polsce. Pozdrawiam

Do odpowiedzi na Pani pytanie konieczna jest wiedza co dokładnie stało się ze stopą oraz wgląd w badania obrazowe oraz badanie fizykalne. Nie można odpowiedzieć z poziomu portalu.