Co oznacza nieustanny lęk i silny ból w klatce piersiowej?

Właśnie przeczytałam ten artykuł i bardzo dużo objawów aromatycznych i fizjologicznych zauważyłam u siebie. Ostatnio od dwóch dni odczuwam nieustanny lęk i silny ból w klatce piersiowej. Wychowuje dziecko i karmię piersią. Niestety moje problemy z zaburzeniami lękowymi przeszkadzają mi w normalnym funkcjonowaniu i odbijaja się również na mojej rodzinie. Nie wiem co mam robić w tej sytuacji . Proszę o jakaś radę, serdecznie pozdrawiam

WItam zaburzenia lękowe w Pani sytuacji najlepiej leczyć psychoterapeutycznie czyli niefarmakologicznie,
Niech Pani zatem odwiedzi psychoterapeutę. W razie problemów z terminami może Pani spróbować u mnie przez Skype.
Pozdrawiam

Dzień dobry. Proszę zwrócić się do psychologa celem uzyskania odpowiedzi. Tylko bezpośrednia konsultacja umożliwi diagnostykę sytuacji i pozwoli na wskazanie dalszych działań. Odpowiednia interwencja terapeutyczna pozwoli Pani na powrót do równowagi. Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/

Witam Panią
Aby skutecznie wyleczyć zaburzenia lękowe, trzeba poznać
dokładnie naturę Pani problemu, dotrzeć do źródła
Pani lęków i na tej podstawie opracować właściwą metodę terapii.
Dlatego zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii.
Terapeuta pomoże Pani uporać się zarówno z objawami
jak i przyczynami zaburzeń lękowych oraz ich konsekwencjami.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl