Co oznacza obecność krosty na wardze sromowej?

Witam od okolo 2 tyg na wardze sromowej wiekszej mam kroste (guzka) ma moze 1mm i jest bardzo twarda. Nie boli ani nie swedzi. Probowalam to wycisnac ale nie idzie. Bylam u ginekologa i powiedzial ze nie wie co to jest. Prosze o pomoc.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Taka zmiana może być spowodowana zakażeniem przenoszonym drogą płciową. Powinna się Pani udać do lekarza wenerologa.