Co oznacza opis badania tarczycy u 23-letniej osoby?

Witam. Proszę o interpretacje wyników tarczycy. Mam 23 lata. Kobieta Tarczyca o niejednorodnej echostrukturze, oraz o nieco obniżonej echogenicznosci Wymiary: - Prawy płat 12 x 15 x 33 mm - lewy płat 14 x 15 x 34 mm - ciesn o gr. Do 4 mm Węzły chłonne szyjne dostępne badaniu USG w normie

dzień dobry,

dużo zależy od tego czy są jakieś objawy; brak informacji z jakiego powodu było wykonywane usg?;

sam obraz nie przesądza niczego, należy udać się na wizytę do endokrynologa, najlepiej z kompletem badań: TSH,ft4,ft3,antyTPO i anty TG;